Serebral Parsi

Serebral palsi teşhisi çok zor olabilir. Bu bozukluğa sahip çocukların hareket, kas tonusu, duruş ve denge sorunları olabilir. Birçok ebeveynin tıbbi bakım, günlük yaşamla başa çıkma ve destek için nereye başvuracakları hakkında soruları ve endişeleri vardır.

Çocuğunuz ihtiyaç duyduğu tıbbi bakımı ve duygusal desteği Dicle Özel Eğitim, Serebral Palsi Merkezinde alabilir. Bebeklere, çocuklara ve ergenlere kapsamlı ve şefkatli bir şekilde çocuğunuzun genel iyiliğine odaklanıyoruz.

Dicle Özel Eğitim Serebral Palsi Merkezi: Neden Bizi Seçmelisiniz?

Dicle Özel Eğitim Diyarbakır’ın en iyi merkezleri arasında gösterilmektedir. Her hastanın kendi teşhisine dayalı benzersiz ihtiyaçları olduğu için, bu ihtiyaçları anlamaya ve en kişiselleştirilmiş ve gelişmiş bakımı sağlamak için hastalar ve aileleri ile birlikte çalışmaya kararlıyız. Tüm hastalarımız için işlev ve yaşam kalitesini iyileştirmek hedefimizdir.

Tek bir yerde birden fazla uzman: Ekibimiz , alanlarında lider olan bir dizi tıp uzmanından oluşmaktadır. Burada olağanüstü, gelişmiş bakım alacaksınız.

Hayatta gezinmeye yardımcı olun: Ailelerin bir sosyal hizmet görevlisi ile tanışma fırsatı vardır. Sosyal hizmet uzmanımız, ailenizin ev, okul ve toplum ortamlarındaki kaynaklara bağlanmasına yardımcı olabilir ve duygusal destek sağlayabilir.

Çocuğunuzun Bağımsızlığı Hedefimizdir

Amacımız, çocuğunuzun maksimum bağımsızlık düzeyine ulaşmasına yardımcı olmaktır. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  • İletişim anahtardır: Çocuğunuzun istek ve ihtiyaçlarını ifade etmesini istiyoruz. Terapistlerimiz ve diğer sağlayıcılarımız dinler. Ardından çocuğunuzun olabildiğince bağımsız ve sağlıklı olmasına yardımcı olacak öneriler geliştiririz.
  • Hareketlilik önemlidir: İdeal olarak, çocuğunuzun başkalarının yardımı olmadan hareket etmesini istiyoruz. Fiziksel aktivite ile bu hedefin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olabiliriz. Çocuğunuz, serebral palsili çocuklar için eşsiz spor ve rehabilitasyon programımıza katılabilir .
  • Tıbbi mükemmellik: Terapistlerimiz ve diğer uzmanlarımız her gün serebral palsili çocuklarla çalışmaktadır. Devam eden klinik araştırmalara ve en son teknolojiye erişimimizle, çocuğunuza olağanüstü, gelişmiş bakım sağlıyoruz.
  • Serebral Palsi Bakımı Takım Çalışmasını Gerektirir

    Serebral palsi, yaşamın birçok farklı alanını etkileyebilir. Çocuğunuzun konuşma ve yutma konusunda yardıma ihtiyacı olabilir. Ayrıca destek veya tekerlekli sandalye konusunda yardıma ihtiyaçları olabilir. Bu nedenle serebral palsili çocukların birden fazla bakıma ihtiyacı vardır. Hepsi uzmanlıklarını birleştirdiğinde harika sonuçlar alırsınız. Bu nedenle ekibimiz işbirliğini bir öncelik haline getiriyor.

Rehabilitasyon

Rehabilitasyon içeriği.

Detaylar

Görme Eğitimi

Görme Eğitimi içeriği.

Detaylar

Otizm

Otizm içeriği.

Detaylar

Özel Öğrenme Güçlüğü

Özel Öğrenme Güçlüğü içeriği.

Detaylar

Fizik Tedavi

Fizik Tedavi içeriği.

Detaylar

Duyu Bütünleme

Duyu Bütünleme içeriği.

Detaylar

Dil Konuşma

Dil Konuşma içeriği.

Detaylar

Özel Eğitim

Özel Eğitim içeriği.

Detaylar

Dil Terapisti

Dil Terapisti içeriği.

Detaylar

Down Sendromu

Down Sendromu içeriği.

Detaylar
05357354195